środa, 22 maja

Nadchodzące iPady Pro od Apple będą miały „najlepsze na rynku panele OLED w tabletach” twierdzi raport Display Supply Chain Consultants.

Nowe iPady Pro, które zostaną zaprezentowane 7 maja, będą wyposażone w technologię LTPO (bardziej energooszczędną formę OLED), częstotliwość odświeżania 120Hz ProMotion, a także system tandem stack i cieńsze szkło, dzięki czemu ekrany będą „ultracienkie i lekkie”, oferując jednocześnie wysoką jasność, dłuższą żywotność baterii i długi czas użytkowania.

Tak jak wcześniej spekulowano, dzisiejszy raport sugeruje, że iPady Pro będą dostępne w rozmiarach 12,9 cala i 11,1 cala, a oba warianty będą miały cieńsze ramki i znacznie smuklejszą obudowę. Na przykład wersja 12,9-calowa będzie o ponad 1 mm cieńsza od obecnego modelu.

Istnieje możliwość, że 11,1-calowego iPada Pro może zabraknąć w momencie premiery, ponieważ Apple boryka się z problemami z prześwitami światła, które nie występują w 12,9-calowym modelu.

Oprócz najlepszego ekranu OLED na rynku, iPady Pro mogą otrzymać czip M4 nowej generacji zoptymalizowany pod kątem sztucznej inteligencji od Apple. Oczekuje się, że zostaną one dostarczone wraz z nowym Apple Pencil i ulepszoną wersją Magic Keyboard. Apple wprowadzi również nowe modele iPada Air z ekranem LCD o przekątnej 10,9 cala i 12,9 cala.

Apple planuje zaprezentować zaktualizowane iPady we wtorek, 7 maja o 16:00 czasu polskiego.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx