środa, 22 maja

Do sieci trafiły dzisiaj prawdopodobnie najlepsze jak dotąd zdjęcia tylnej obudowy nadchodzących iPhone’ów 16, ukazujące również ich zwiększone rozmiary.

Zdjęcia, opublikowane w serwisie X przez Sonny’ego Dicksona, przedstawiają cztery atrapy telefonów reprezentujące modele iPhone 16, iPhone 16 Pro, iPhone 16 Plus i iPhone 16 Pro Max. Atrapy mają służyć do prezentacji lub celów testowych zamiast prawdziwych urządzeń.

Zdjęcia wyraźnie pokazują nieco większy rozmiar modeli iPhone 16 Pro i iPhone 16 Pro Max, których przekątna ekranu ma się zwiększyć odpowiednio z 6,1 do 6,3 cala i z 6,7 do 6,9 cala. Widzimy też, jak te modele wypadają na tle pozostałych w ofercie.

Modele iPhone 16 i iPhone 16 Plus mają, według plotek, zachować przekątną ekranu swoich poprzedników – 6,1 i 6,7 cala. Plotki mówią jednak o przeprojektowanym, pionowym module aparatu, który ma umożliwić nagrywanie wideo przestrzennego. Począwszy od iPhone’a 13, dwa niższe modele iPhone’a od Apple miały tylne aparaty podwójne ustawione diagonalnie. Cała gama iPhone’ów 16 ma, jak zwykle, trafić do sprzedaży jesienią.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx