środa, 22 maja

Apple ogłosił dziś, że we wtorek, 7 maja o godzinie 16:00 czasu polskiego zorganizuje specjalne wydarzenie, którego transmisja na żywo będzie jak zwykle dostępna na Apple.com i YouTube. Zaproszenie na wydarzenie opatrzone jest hasłem „Let Loose” i przedstawia artystyczną wersję Apple Pencil, co sugeruje, że głównym tematem wydarzenia będą iPady.

Wygląda na to, że konferencja będzie wydarzeniem dostępny tylko online, a Apple zaprasza nawet media do oglądania jej online wraz z resztą zainteresowanych.

Oczekuje się, że podczas wydarzenia Apple ogłosi nowe modele iPadów Pro i iPadów Air, a także zaktualizowane akcesoria Apple Pencil i Magic Keyboard.

A o czym mówiły wcześniejsze plotki:

  • Dwa nowe modele iPadów Pro z czipem M3, wyświetlaczami OLED, cieńszą ramką, cieńszymi ramkami, opcjonalnym ekranem matowym, przednią kamerą w orientacji poziomej, innymi zmianami w designie i prawdopodobnie ładowaniem bezprzewodowym MagSafe.
  • Dwa nowe modele iPadów Air z czipem M2 i przednią kamerą w orientacji poziomej, w tym pierwszy w historii 12,9-calowy iPad Air z wyświetlaczem mini-LED.
  • Nowa Magic Keyboard do iPada Pro z aluminiową obudową, większym trackpadem i innymi poprawkami w designie.
  • Nowy Apple Pencil, który może mieć nowy gest „ściskania” do niektórych akcji i ewentualnie obsługiwać system visionOS.

Od czasu premiery ostatnich iPadów pod koniec 2022 roku minęło już sporo czasu, więc na to wydarzenie czekaliśmy z niecierpliwością. Odbędzie się ono na nieco ponad miesiąc przed doroczną konferencją Apple dla deweloperów WWDC, która potrwa od 10 do 14 czerwca.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx