niedziela, 16 czerwca

Jak donosi Taiwan Economic Times, Apple poinformował dostawców, że spodziewa się lepszej niż początkowo zakładał sprzedaży iPhone’a 14 zwiększając liczbę produkowanych urządzeń z 90 milionów do 95 milionów sztuk.

Według raportu, Apple powiedział dostawcom, aby zwiększyli liczbę iPhone’ów, które będą produkować i sprzedawać do 95 milionów sztuk, co stanowi wzrost o 5% w porównaniu z wcześniejszymi oczekiwaniami firmy. Powołując się na badania, raport mówi, że największy wzrost założono dla topowego iPhone’a 14 Pro Max.

Apple podobno powtórzył swoją opinię z zeszłego miesiąca uważając, że iPhone 14 będzie prawdopodobnie radził sobie lepiej niż seria iPhone 13.

Oczekuje się, że masowa produkcja iPhone’a 14 rozpocznie się w tym miesiącu, ponieważ dostawcy zwiększyli dostawy komponentów w ciągu ostatnich kilku tygodni. Seria iPhone 14 będzie składać się z dwóch modeli 6,1 cala i 6,7 cala w tym iPhone 14, iPhone 14 Max, iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max.

W przypadku wyższych modeli nadchodzących iPhone’ów użytkownicy mogą spodziewać się kilku godnych uwagi zmian w tym ulepszonych możliwości aparatu z nowym obiektywem 48 MP, nowego wycięcia ekranu pod przednie kamery w kształcie pigułki i otworu oraz szybszej wydajności z chipem A16 i więcej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx