sobota, 20 lipca

Według analityka wyświetlaczy, Rossa Younga, nadchodzący iPad mini szóstej generacji, nad którym Apple aktualnie pracuje, będzie miał wyświetlacz o przekątnej 8,3 cala. Będzie zatem większy niż obecny wyświetlacz o przekątnej 7,9 cala ze względu na usunięcie przycisku Home i węższą ramkę.

Plotki o iPadzie mini 6 pojawiają się w ostatnich tygodniach coraz częściej zapowiadając jego potencjalną premierę jesienią tego roku.

Analityk Apple, Ming-Chi Kuo, powiedział wcześniej, że nowy iPad mini może mierzyć od 8,5 do 9 cali, a Mark Gurman z Bloomberga powiedział, że nowy iPad mini będzie miał większy wyświetlacz ze smuklejszymi ramkami.

Pojawiły się mieszane informacje na temat tego, czy nowy iPad mini będzie miał przycisk Home, ale najnowsze plotki coraz częściej mówią, że nowy mini ma mieć wygląd podobny do iPada Air 4 bez przycisku Home jednak albo z Face ID albo z Touch ID w przycisku zasilania.

Nowy iPad mini może zawierać chip A14 lub A15, a ponadto oczekuje się, że będzie miał port USB-C zamiast portu Lightning, co przybliżyłoby Apple do porzucenia Lightninga w ofercie iPadów.

DigiTimes niedawno zasugerował, że nowy „iPad mini” będzie miał wyświetlacz mini-LED, ale raport Younga zakwestionował te informacje i powiedział, że iPad mini 6 będzie miał standardowy wyświetlacz, a nie mini-LED.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx