piątek, 1 marca

Apple zaktualizował dziś swoją witrynę Apple at Work o nową sekcję poświęconą komputerom Mac, która prezentuje 11 powodów dla których „Mac oznacza biznes”.

Na swojej stronie Apple przede wszystkim zwraca uwagę na chip M1 jako główny powód, dla którego użytkownicy biznesowi powinni wybrać komputer Mac. Firma oferuje cały przegląd chipu M1 w dokumencie PDF, który wyjaśnia zalety chipu M1. Informacje nie są nowe, ale zawierają przegląd wszystkich materiałów marketingowych firmy Apple dotyczących tego procesora.

‌Jak wyjaśnia Apple, M1 oferuje niemal dwukrotnie wyższą wydajność programu Excel, 50% szybszą reakcję aplikacji internetowych i 2x dłuższy czas pracy na baterii podczas wideokonferencji w Zoom.

Apple podkreśla również długą żywotność baterii MacBooka Air, bezpieczeństwo urządzenia i integrację z iPhonem jako powody, dla których Mac jest lepszy od komputerów PC.

Firmy mogą konfigurować komputery Mac z dowolnego miejsca przy bezdotykowej konfiguracji, a komputery Mac są intuicyjne w obsłudze i łatwe w zarządzaniu dzięki takim funkcjom jak Asystent migracji. Dzięki niej firmy nie będą musiały tak bardzo polegać na personelu wsparcia IT. Apple przytacza badanie, które mówi, że Mac jest tańszy w eksploatacji, ponieważ wymaga mniejszej liczby zgłoszeń do pomocy technicznej i mniej oprogramowania, co pozwala firmom zaoszczędzić do 843 dolarów w ciągu trzech lat.

Według Apple, 84 procent „największych światowych innowatorów”, takich jak Salesforce, SAP i Target, używa komputerów Mac na dużą skalę, a aplikacje biznesowe „działają pięknie” na Macu. Witryna Apple ma na celu przekonanie firm, że pracownicy powinni mieć „możliwość pracy tak, jak chcą”, korzystając z „narzędzi, które kochają”, aby zainspirować ich do lepszej pracy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx