piątek, 14 czerwca

Apple wypuścił godzinę temu iOS 8.0.1 naprawiający kilka istniejących błędów nowo wydanego systemu iOS 8. Niestety, wygląda na to Apple wprowadził nowe błędy w wydaniu iOS 8.0.1.

Otrzymaliśmy doniesienia, że aktualizacja powoduje zanik sieci komórkowej i problemy z czujnikiem dotykowym Touch ID. Użytkownicy widzą wciąż na ekranie napis „Szukanie” lub „Brak sieci”. Ponadto, Touch ID całkowicie nie działa. Z tego co się zorientowaliśmy problem dotyczy iPhone’a 6 i iPhone’a 6 Plus – inni użytkownicy iPhone’a nie zgłaszają żadnych większych problemów.

Ponowne uruchomienie iPhone’a 6 lub 6 Plus nie poprawia wyszukiwania sieci. Niektórzy użytkownicy zgłaszają, że przywrócenie systemu iOS 8.0.1 przez iTunes lub przeprowadzenie instalacji aktualizacji przez iTunes rozwiązuje problem z siecią komórkową. Wsparcie Apple również zaleca przywrócenia iOS 8.0.1 przez iTunes w celu rozwiązania tego problemu.

Zalecamy użytkownikom iPhone’a 6 i iPhone’a 6 Plus wstrzymanie się z aktualizacją do czasu aż Apple wypuści kolejną aktualizację, rozwiązującą te problemy.

UPDATE: Apple wycofał iOS 8.0.1 ze względu na zgłaszane problemy

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tsss
tsss
9 lat temu

Na 5s tez sieć zanika i wyskakuje komunikat szukanie.

Kaskader
Kaskader
9 lat temu

Mi pokazuje, że nie ma nowszej wersji , tylko 8.0 … O_o

AppleWorld
Admin
Reply to  Kaskader
9 lat temu

aktualizacja została wycofana przez Apple

grisza
grisza
9 lat temu

Pięknie się zaczyna. Jak nie wyginające się aparaty to teraz czekamy na aktualizację aktualizacji. Cook nie daje rady… Mi na razie w ogóle nie chce zainstalować 8.0.1, pokazuje mi brak połączenia z siecią. Dramat jakiś.

Marek
Marek
Reply to  grisza
9 lat temu

ciesz se ze ci nie zainstalowalo

Piotrek
Piotrek
9 lat temu

To kiedy będzie dostępna poprawiona aktualizacja?
Coś wiadomo?

6
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx