piątek, 29 września

Chociaż nowy iPhone 6 nie jest wodoodporny to w rzeczywistości przetrwał pod wodą przez 10 sekund w najnowszym teście przeprowadzonym przez SquareTrade. Serwis zajmujący się iPhone’ami opublikował swoje własne testy iPhone’a 6 i iPhone’a 6 Plus, które zostały poddane serii prób w celu określenia ich wytrzymałości.

Najbardziej godne uwagi jest badanie pod wodą, w której oba smartfony były zanurzone na 10 sekund. Chociaż odtwarzanie dźwięku ucichło na obu urządzeniach, to bardzo szybko wróciło po wyjęciu z wody i co ważniejsze telefony były dalej w pełni funkcjonalne. Jest to wielce prawdopodobne, ze względu na nowe uszczelki, które Apple umieszcza wokół przycisków zasilania i głośności.

Wreszcie, przeprowadzono sześć testów upadku z wysokości ponad metra. IPhone 6 wypadł w nim dobrze, firma ocenia że nawet najlepiej wśród telefonów jakie kiedykolwiek testowali. IPhone 6 Plus nie wypadł już tak dobrze. Panel przedni i tylni rozpadł się całkowicie, a około 30 minut później jego dźwięk przestał działać.

Werdykt? Oba nowe iPhone’y są większe i bardziej wytrzymałe niż poprzednie iPhone’y, mówi SquareTrade. Wystawili mu średnią ocenę, jednak liczba ta może się zmienić po licznych raportach użytkowników, zwłaszcza po tych związanych z wyginaniem się iPhone’a 6 Plus w kieszeni.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx