środa, 24 lipca

Według plotek udostępnionych w tym tygodniu przez izraelską witrynę The Verifier iOS 18 i iPadOS 18 będą posiadać elementy inspirowane systemem VisionOS.

Jako przykład raport podaje, że aplikacja Apple TV na iPadOS 18 będzie wyposażona w ten sam półprzezroczysty pasek nawigacyjny, który został wprowadzony w zeszłym roku w wersji aplikacji tvOS 17.2. Wygląd tego menu nawiązuje do systemu VisionOS, systemu operacyjnego działającego na nowym zestawie Apple Vision Pro, który został wprowadzony na rynek w Stanach Zjednoczonych w zeszłym tygodniu.

Z raportu wynika, że Apple planuje także przeprojektowanie różnych innych menu systemowych i wbudowanych aplikacji w systemie iOS 18, w tym Safari.

Przez lata strona The Verifier miała mieszane doświadczenia związane z plotkami o Apple, dlatego trzeba na tą informację brać z nieco z dystansem.

Apple zaprezentuje iOS 18 na corocznej konferencji programistów WWDC w czerwcu, a pierwsza wersja beta powinna zostać udostępniona wkrótce po jego ogłoszeniu. Aktualizacja zostanie udostępniona wszystkim użytkownikom we wrześniu wraz z iPhonem 16.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx