niedziela, 21 lipca

Apple udostępnił dziś system tvOS 17.2, drugą dużą aktualizację systemu operacyjnego tvOS 17, który ukazał się we wrześniu. System tvOS 17.2 pojawia się ponad miesiąc po tvOS 17.1 – aktualizacji, która rozszerzyła dostępność funkcji Ulepszonego dialogu.

tvOS 17.2 można pobrać za pomocą aplikacji Ustawienia na Apple TV. Właściciele ‌‌Apple TV‌‌, którzy mają aktywowane automatyczną aktualizację oprogramowania, zostaną automatycznie zaktualizowani do wersji tvOS 17.2.

W systemie tvOS 17.2 Apple wprowadza aktualizacje aplikacji Apple TV, która jest centralnym centrum treści na urządzeniu. Aplikacja zawiera pasek boczny z treściami z usług Apple oraz innych serwisów strumieniowych, które integrują się z funkcją Obejrzyj teraz tvOS.

Apple udostępnił dedykowane sekcje Szukaj, Obejrzyj teraz, Apple TV+, Sport, sklep do dokonywania zakupów oraz bibliotekę zawierającą zakupione programy telewizyjne i filmy. Apple usunął możliwość kupowania programów telewizyjnych i filmów z samodzielnych aplikacji iTunes i przekierowuje klientów do aplikacji Apple TV w celu dokonywania zakupów. Zmiany w aplikacji telewizyjnej mają na celu usprawnienie zakupu i oglądania treści

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx