poniedziałek, 27 maja

W aplikacji Zdjęcia istnieje możliwość użycia gestów szczypania w celu powiększenia zdjęć, aby zobaczyć szczegóły z bliska. W iOS 14 Apple umożliwi powiększanie większe niż kiedykolwiek wcześniej.

Zbyt mocne powiększenie zdjęć iPhone’a nie zawsze daje wyraźny obraz, ale umożliwia dokładniejszą kontrolę zdjęć. W aplikacji ‌Zdjęcia‌ pojawiły się sztuczki, umożliwiające większe powiększenie zdjęcia, takie jak użycie narzędzia obracania w celu odblokowania poziomu powiększenia, który normalnie nie jest dozwolony. IOS 14 nie ma potrzeby używania żadnej sztuczki w celu większego powiększenia.

Oryginalne zdjęcie, maksymalne powiększenie w iOS 13 i maksymalne powiększenie w iOS 14‌

Dla tych, którzy lubią podglądać zdjęcia piksel po pikselu na iPhonie, aby zobaczyć różne elementy zdjęć, nowe opcje powiększania będą mile widzianą i wygodną zmianą. Nadal istnieje ograniczenie powiększania, więc sztuczka obracania działa nadal, jeśli chcecie powiększyć zdjęcie jeszcze bardziej niż pozwala na to system iOS 14. Dalsze powiększanie będzie jednak już rozkładaniem zdjęcia na piksele, więc większość ludzi nie będzie pewnie powiększać zdjęcia poza zakres, który jest domyślnie dozwolony.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx