wtorek, 28 listopada

HAPIfork firmy Hapilabs zadebiutował na targach CES w styczniu i po udanej kampanii w serwisie Kickstarter, która zebrała ponad 100 000 dolarów, produkt jest gotowy do wysyłki do klientów. Widelec, który jest przeznaczony do monitorowania nawyków żywieniowych, śledzeni ruch za pomocą czujnika pojemnościowego i silniczek wibracyjny i przekazuje informacji do smartfona za pomocą Bluetooth.

HAPIfork mierzy każdy ruch od widelca od talerza, który jest klasyfikowana jako „porcja widelca”, monitorując jak dużo czasu potrzeba do końca posiłku, liczbę porcji spożywanych na minutę, oraz przerwy pomiędzy każdą porcją widelca. Jest przeznaczony do ostrzegania użytkowników gdy jedzą za szybko, czyli przed problemem, który może prowadzić do „złego trawienia i braku kontroli nad swoją wagą” informuje strona internetowa Hapilabs.

Informacje zebrane przez widelec są przesyłane przez Bluetooth lub USB do internetowego panelu użytkownika, a także do współpracującej z nim aplikacji, która zawiera program coachingu do wspierania lepszych nawyków żywieniowych.

„HAPIfork torewolucja! Pomoże milionom ludzi jeść wolniej, przyjąć właściwe nawyki żywieniowe, schudnąć i czuć się świetnie! Dodatkowo z HAPIfork pojawia się platforma internetowa  i mobilna HAPI.com. Nasza platforma łącząca urządzenie w łatwy i przyjemny sposób pozwala pozbyć się złych nawyków. Tutaj stworzyliśmy też program coachingu zapewniający pomoc w odżywianiu, porady fitness i motywacyjne gry towarzyskie, a wszystko po to by pomóc ludziom utrzymać swoje nowe zdrowe nawyki „.

Hapilabs obecnie dostarcza widelce do swoich fundatorów z serwisu Kickstarter i planuje zaoferować produkt wyłącznie w sklepach Brookstone począwszy od 18 października. Widelec można wstępnie zamówić za 99 dolarów na stronie internetowej Brookstone i jest dostępny w pięciu różnych kolorach.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx