sobota, 22 czerwca

Nowy film, badający możliwość wprowadzenia czujnika odcisków palców Touch ID do iPada piątej generacji został wydany na YouTube przez Unbox Therapy.

W filmie widzimy rzekomy panel przedni iPada piątej generacji do którego jest porównywany przycisk home z czujnikiem odcisków palców Touch ID usunięty z iPhone’a 5S i przycisk home usunięty ze standardowego iPhone’a.

Standardowy przycisk Home zdaje się nie mieścić wewnątrz obudowy iPada 5, podczas gdy mniejszy przycisk Home wyposażony w czujnik odcisków palców rzeczywiście pasuje. Chociaż nie jest to konkretny dowód, to jednak sugeruje, że piąta generacja iPada może potencjalnie być w stanie wspierać sprzętowo Touch ID.

Głównym zastrzeżeniem jest jednak to, że piąta generacja iPada przejmie design od iPada mini. Obecny iPad mini ma przycisk Home mniejszy od tego znajdującego się w iPhone’ie 5, co może również wyjaśnić różnice w wielkości przycisku home występujące w czwartej generacji iPada i przednim panelu iPada 5. Firma Apple wprowadzała zmiany w przycisku Home w przeszłości, nieznacznie zmniejszając wielkość przycisku w iPhone’ie 5 w porównaniu do tego w iPhone’ie 4S.

Pojawiły się już pewne przesłanki, że następna generacja iPada może być wyposażona w ten sam czytnik linii papilarnych co w iPhone’ie 5S. W zeszłym tygodniu pojawiło się nawet zdjęcie w pełni zmontowanego, złotego iPada mini z czujnik odcisków palców, choć nie było jasne, czy obraz jest prawdziwy czy renderowany.

Apple ma odsłonić piątą generację iPada wraz z drugą generacją iPada mini na nadchodzącym wydarzeniu medialnym, które może mieć miejsce pod koniec października. Druga generacja iPada mini ma być wyposażona w ekran Retina, a piąta generacja iPada będzie znacznie szczuplejsza i podobna wyglądem do iPada mini.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx