czwartek, 1 grudnia

HTC pracuje nad nowymi słuchawkami dousznymi „HTC U Ear”, które wyglądają, jakby dość sporo zaczerpnęły od AirPods Apple. Zdjęcia nadchodzących słuchawek zostały znalezione w dokumentach regulacyjnych przez Android Police.

Jeśli chodzi o konstrukcję, słuchawki douszne U Ear od HTC można pomylić z czarnymi słuchawkami AirPods, wyposażonymi w tę samą ogólną konstrukcję wkładki dousznej i trzonek zwisający na zewnątrz ucha. Słuchawki douszne mają jednak jedną zasadniczą różnicę – z przodu są styki ładujące.

Etui ładujące wygląda podobnie do etui ładującego AirPods, choć nie jest identyczne i otwiera się na całej długości, podobnie jak obudowa Powerbeats Pro, a nie u góry, jak obudowa AirPods. Wydaje się również, że jest wyposażony w kabel USB-A do USB-C do celów ładowania.

Od kiedy Apple wprowadził AirPods w 2016 roku, prawie wszystkie duże firmy technologiczne wyszły z własnymi bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi, ale większość z nich ma unikalne konstrukcje i nie wyglądają tak samo, jak bardzo popularne AirPods.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx