czwartek, 25 lipca

Firma Apple wydała dzisiaj watchOS 6.2.5, ósmą aktualizację systemu operacyjnego watchOS 6, zaprojektowaną dla najnowszych modeli Apple Watch. WatchOS 6.2.5 pojawia się ponad miesiąc po wydaniu watchOS 6.2.1, aktualizacji, która wprowadziła poprawkę błędu FaceTime.

System watchOS 6.2.5 można pobrać bezpłatnie za pośrednictwem dedykowanej aplikacji Watch na iPhone’a, przechodząc do opcji Ogólne> Uaktualnienia. Aby zainstalować nowe oprogramowanie, Apple Watch musi mieć co najmniej 50 procent baterii, musi być umieszczony na ładowarce i musi znajdować się w zasięgu iPhone’a.

Podczas okresu testowego wersji beta watchOS 6.2.5 nie znaleziono żadnych nowych funkcji, ale aktualizacja wprowadza nowe tarcze Pride zaprojektowane tak, aby pasowały do wydanych dziś pasków Pride. Zgodnie z informacjami o wydaniu Apple, aktualizacja wprowadza również aplikację EKG i powiadomienia o nieregularnym rytmie serca w Arabii Saudyjskiej.

watchOS 6.2.5 może być jedną z ostatnich aktualizacji ‌watchOS 6‌, ponieważ Apple przeszedł już do pracy nad systemem watchOS 7. WatchOS 7 zostanie zaprezentowany w czerwcu podczas cyfrowej imprezy WWDC.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof Materzok
Krzysztof Materzok
4 lat temu

jestem po aktualizacji i nowych tarcz nie widzę !

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx