środa, 24 kwietnia

Wszystkie cztery modele iPhone 14, które mają pojawić się na rynku w tym roku, będą wyposażone prawdopodobnie w ulepszony przedni aparat z autofokusem i szerszym otworem przysłony ƒ/1.9, twierdzi znany analityk Apple, Ming-Chi Kuo.

Szerszy otwór umożliwiłby przepuszczanie przez obiektyw i docieranie do czujnika przedniego aparatu w modelach iPhone’a 14 większej ilości światła. Kuo powiedział, że te ulepszenia aparatu mogą skutkować lepszym efektem głębi ostrości w przypadku zdjęć i filmów w trybie portretowym, a autofokus może poprawić ostrość podczas rozmów FaceTime i Zoom. Dla porównania, przedni aparat we wszystkich modelach iPhone 13 ma stałą ostrość i przysłonę ƒ/2.2.

Kuo twierdził wcześniej, że iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max będą również wyposażone w ulepszony system tylnej kamery z 48-megapikselowym obiektywem szerokokątnym, który umożliwi nagrywanie wideo 8K, w porównaniu z obecnie dostępnym 4K.

Oczekuje się, że Apple tradycyjnie wprowadzi iPhone’a 14, iPhone’a 14 Max, iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro Max około września.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx