sobota, 22 czerwca

Najnowsza gra Blizzarda, Diablo Immortal, zapowiadana już ponad miesiąc temu, jest już dostępna na iPhonie i iPadzie. Polscy fani uniwersum Diablo cieszyli się z wcześniejszej premiery już wczoraj, ale Blizzard potwierdził, że od dziś gra powinna być dostępna za darmo dla wszystkich.

Wydana pierwotnie w 2018 roku, Diablo Immortal to pełnoprawna gra RPG akcji, która została stworzona od podstaw z myślą o urządzeniach mobilnych. Gracze Diablo Immortal mogą wybierać spośród sześciu klas Diablo, w tym Barbarzyńcy, Krzyżowca, Łowcy Demonów, Mnicha, Nekromanty i Czarodzieja, a następnie podróżować przez różne strefy i miasto Zachodniej Marchii.

W grze będą również obecne znane postacie z Diablo, takie jak Deckard Cain, a gracze ukończą ekspansywną misję, aby zebrać roztrzaskane kawałki Kamienia Świata, zanim siły Płonących Piekieł zdążą się zebrać. Zadania rozgrywają się pomiędzy wydarzeniami z Diablo II i Diablo III.

Gracze będą dzielić świat z innymi i mogą współpracować z maksymalnie ośmioma osobami, aby podejmować wyzwania grupowe i walczyć z bossami. Można również utworzyć klan liczący do 150 osób, aby móc zdobywać osiągnięcia klanu, a gra obsługuje tryb międzyplatformowy i postępy międzyplatformowe na komputerach PC i urządzeniach mobilnych.

Istnieje również system PvP oparty na frakcjach, w którym gracze mogą współpracować, aby walczyć w toczącej się wojnie. Najlepszy gracz na serwerze zdobędzie Wieczną Koronę i zostanie przywódcą Nieśmiertelnych, zmuszony do obrony swoich rządów w szeregu trybów.

Diablo Immortal to darmowy tytuł, w którym Blizzard zarabia poprzez zakupy w aplikacji, chociaż firma twierdzi, że „podstawowa gra” zawsze będzie darmowa. Więcej informacji o grze można znaleźć na stronie Blizzarda.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx