niedziela, 19 maja

Apple wypuścił dziś nową reklamę AirPods, w której występuje piosenkarz Harry Styles, co jest następstwem wydania przez niego w zeszłym miesiącu nowego albumu „Harry’s House”.

W reklamie widzimy Styles’a i sylwetki innych osób tańczących podczas słuchania muzyki w przestrzennym dźwięku na AirPods.

„Magiczne wrażenia słuchowe słuchawek AirPods z dźwiękiem przestrzennym spotykają się z nowym albumem Harry’ego Stylesa „Harry’s House” — mówi Apple. „Dzięki dynamicznemu śledzeniu głowy, aby usłyszeć dźwięk dookoła, usłyszysz Harry’ego Stylesa jak nigdy dotąd”.

W reklamie łatwo znaleźć można nawiązanie do kultowych reklam iPoda firmy Apple z sylwetkami ludzi tańczących lub kołyszących się do muzyki z połowy 2000 roku.

Trzecia generacja AirPods została wydana w październiku 2021 roku z nową konstrukcją, obsługą dźwięku przestrzennego i wodoodpornością klasy IPX4. Słuchawki oficjalnie wyceniono na 949 złotych, ale wciąż najlepsze na nie okazje możecie złapać m.in na Amazonie gdzie nawet dziś znajdziecie je poniżej 800 zł.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx