środa, 17 kwietnia

Zgodnie z informacją podaną dziś przez Blizzarda, najnowsza gra Diablo Immortal, trafi na iPhone’a i iPada 2 czerwca.

Po raz pierwszy wypuszczona w 2018 roku, Diablo Immortal to pełnoprawna gra RPG osadzona w uniwersie Diablo, która została stworzona od podstaw z myślą o urządzeniach mobilnych, choć gra będzie również dostępna na komputery PC.

Gra obsługuje tryb cross-play i cross-progression, a po premierze 2 czerwca będzie dostępna w wersji beta na komputerach PC, a także na urządzeniach iPhone, iPad i Android.

Gracze Diablo Immortal będą mogli wybierać spośród sześciu klas Diablo, w tym barbarzyńcy, krzyżowca, łowcy demonów, mnicha, nekromanty i czarownika, a następnie będą mogli podróżować przez odpowiednie strefy i miasto Westmarchtu.

W grze będą również obecne znane postacie z Diablo, takie jak Deckard Cain, a gracze ukończą ekspansywną misję, aby zebrać roztrzaskane kawałki Kamienia Świata, zanim siły Płonących Piekieł zdążą się zebrać. Zadania rozgrywają się pomiędzy wydarzeniami z Diablo II i Diablo III.

Gracze będą dzielić świat z innymi i mogą współpracować z maksymalnie ośmioma osobami, aby podejmować wyzwania grupowe i walczyć z bossami. Można również utworzyć klan liczący do 150 osób, aby móc zdobywać osiągnięcia klanu.

Istnieje również system PvP oparty na frakcjach, w którym gracze mogą współpracować, aby walczyć w toczącej się wojnie. Najlepszy gracz na serwerze zdobędzie Wieczną Koronę i zostanie przywódcą Nieśmiertelnych, zmuszony do obrony swoich rządów w szeregu trybów.

Diablo Immortal to darmowy tytuł, w którym Blizzard zarabia poprzez zakupy w aplikacji, chociaż firma twierdzi, że „podstawowa gra” zawsze będzie darmowa. Więcej informacji o grze można znaleźć na stronie Blizzarda.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx