sobota, 28 maja

Jednym z największych atutów iPad’a jest łatwość i bezproblemowe przeglądanie zdjęć, filmów wideo czy stron internetowych. Jego elegancki wygląd i duży wyświetlacz sprawia, że odczucia są znacznie przyjemniejsze niż na laptopie czy komputerze stacjonarnym. Prawda jest taka, że wiele firm już korzysta z iPada jako narzędzia do prezentowania portfolia, koncepcji dla klientów biznesowym. Jest to też idealne narzędzie do prezentowania zdjęć rodzinie i znajomym.

Chociaż pojawiło sie już wiele aplikacji portfolio w App Store, jedną z aplikacji, na którą warto zwrócić uwagę jest Foliozo. W odróżnieniu od wielu innych, Foliozo jest znacznie prostsze w obsłudze i ma więcej możliwości. Foliozo to prosta, ale dobrze zaprojektowane aplikacja z doskonałym design’em. Dyskretny interfejs z ciemnymi paskami narzędzi i subtelnym szarym tłem sprawia że wzrok przyciagany jest ku samej treści.

Dużym udogodnieniem Foliozo jest możliwość połączenia z kontem na Dropbox’ie. Po powiązaniu z Dropbox, Foliozo tworzy własny folder z obrazami i plikami PDF. Wystarczy zapisać zdjęcia lub pliki PDF, do Dropboxa na Macu i odebrać na iPadzie. Wszystkie pliki Foliozo są przechowywane na Dropboxie. Jeśli mamy iPada WiFi i idziemy do klienta czy znajomych, gdzie nie ma dostępu do internetu, wystarczy wcześniejsza synchronizaja z Dropboxem i wszystkie pliki będą gotowe do demonstracji.

Foliozo jest obecnie dostępny w App Store w cenie 4.99 $. Chociaż istnieją inne oferty aplikacji portfolio, Foliozo jest naprawdę świetną ofertą na którą warto zwrócić uwagę.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
gruszka
gruszka
10 lat temu

Korzystałem, bardzo fajne narzędzie!

pionek
pionek
10 lat temu

Jak dla mnie rewelacja, używam podczas prezentacji u klientów. Pozdr

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x