piątek, 18 czerwca

Jednym z największych atutów iPad’a jest łatwość i bezproblemowe przeglądanie zdjęć, filmów wideo czy stron internetowych. Jego elegancki wygląd i duży wyświetlacz sprawia, że odczucia są znacznie przyjemniejsze niż na laptopie czy komputerze stacjonarnym. Prawda jest taka, że wiele firm już korzysta z iPada jako narzędzia do prezentowania portfolia, koncepcji dla klientów biznesowym. Jest to też idealne narzędzie do prezentowania zdjęć rodzinie i znajomym.

Chociaż pojawiło sie już wiele aplikacji portfolio w App Store, jedną z aplikacji, na którą warto zwrócić uwagę jest Foliozo. W odróżnieniu od wielu innych, Foliozo jest znacznie prostsze w obsłudze i ma więcej możliwości. Foliozo to prosta, ale dobrze zaprojektowane aplikacja z doskonałym design’em. Dyskretny interfejs z ciemnymi paskami narzędzi i subtelnym szarym tłem sprawia że wzrok przyciagany jest ku samej treści.

Dużym udogodnieniem Foliozo jest możliwość połączenia z kontem na Dropbox’ie. Po powiązaniu z Dropbox, Foliozo tworzy własny folder z obrazami i plikami PDF. Wystarczy zapisać zdjęcia lub pliki PDF, do Dropboxa na Macu i odebrać na iPadzie. Wszystkie pliki Foliozo są przechowywane na Dropboxie. Jeśli mamy iPada WiFi i idziemy do klienta czy znajomych, gdzie nie ma dostępu do internetu, wystarczy wcześniejsza synchronizaja z Dropboxem i wszystkie pliki będą gotowe do demonstracji.

Foliozo jest obecnie dostępny w App Store w cenie 4.99 $. Chociaż istnieją inne oferty aplikacji portfolio, Foliozo jest naprawdę świetną ofertą na którą warto zwrócić uwagę.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
gruszka
gruszka
9 lat temu

Korzystałem, bardzo fajne narzędzie!

pionek
pionek
9 lat temu

Jak dla mnie rewelacja, używam podczas prezentacji u klientów. Pozdr

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x