poniedziałek, 27 maja

FiftyThree, twórca popularnej aplikacji do szkicowania o nazwie Paper, udostępnił dziś nowy rysik o nazwie Pencil, który przeznaczony jest do stosowania w połączeniu z aplikacją.

Pencil pojawia się w dwóch odmianach, z których jeden wykonany jest z drewna, a drugi ze szczotkowanego aluminium, a oba łączą się z iPadem przez Bluetooth. Oprócz standardowej końcówki do rysowania, Pencil oferuje również funkcję gumki.

Po podłączeniu „ołówka”, aplikacja Paper uruchamia tryb który pozwala na umieszczenie dłoni na ekranie iPada nie powodując zamazywania obrazu podczas szkicowania ołówkiem, jednak kolory mogą być wciąż mieszane na ekranie palcami. Sparowanie ołówka Pencil z aplikacją Paper odblokowuje narzędzia w aplikacji, które normalnie są możliwe do dokupienia wewnątrz aplikacji.

Doskonałe narzędzia inspirują do świetnych pomysłów. Pencil jest najbardziej naturalnym i ekspresyjnym narzędziem pozwala przenosić pomysły na papier. Zaawansowana technologia połączona z pięknym designem, pozwala Ci podążać za pomysłem, bez konieczności przełączania narzędzi.

Ponieważ Pencil został zaprojektowany do pracy z aplikacją Paper, jego funkcjonalność w ramach innych aplikacji jest ograniczona. Rysik ładowany jest za pośrednictwem portu USB w mniej niż 90 minut i na jednym ładowaniu może działać do miesiąca.

Rysik Pencil można kupić niestety na razie tylko przez stronę FiftyThree za 50 dolarów w wersji grafitowej i za 60 dolarów w wersji drewnianej. Aplikację Paper można pobrać z App Store za darmo.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx