czwartek, 25 kwietnia

Po wczorajszej informacji o oficjalnej premierze MOGA Ace Power, firma Logitech oficjalnie ogłosiła swój kontroler gier PowerShell dla iPhone’a 5/5C/5S i piątej generacji iPoda touch.

Kontroler podłącza się do portu Lightning w urządzeniu z systemem iOS i  w przeciwieństwie do kontrolera MOGA ma wbudowany własny akumulator. Kontroler umożliwia również podłączenie słuchawek bezpośrednio do adaptera, a oprócz przycisków ruchu do obsługi gier posiada także przyciski głośności, przełącznik wyciszenia oraz przycisk zasilania/uśpienia urządzenia z systemem iOS.

Konsola PowerShell została zaprojektowana nie tylko pod kątem doraźnego grania podczas podróży. Wygodne krzywizny oraz lekko teksturowana powierzchnia pokryta miękką gumą zapewniają pewny i komfortowy chwyt podczas wielu godzin grania.

Kontroler daje możliwość korzystania z rozbudowanych i precyzyjnych elementów sterujących w stylu konsoli, aby zdominować ulubione gry w systemie iOS — oraz swoich przeciwników — w łatwiejszy sposób niż przy użyciu ekranowych elementów sterujących. Analogowa konsola D-pad, przełączniki krawędziowe i zestaw przycisków sprawiają, że nie trzeba dotykać ekranu palcami, co zapewnia lepszą widoczność.

Kontroler będzie dostępny w sprzedaży od grudnia za 429 złotych, a już można dokonać wstępnego zamówienia na stronie Logitecha.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx