sobota, 24 lutego

Według analityka branży wyświetlaczy, Rossa Younga, „iPhone 17 Pro” będzie pierwszym modelem iPhone’a w którym Apple zastosuje technologię Face ID pod ekranem.

W zaktualizowanej mapie przyszłych planów Apple udostępnionej dzisiaj na Twitterze Young stwierdził, że technologii Face ID pod wyświetlaczem nadal będzie towarzyszyć okrągłe wycięcie na przednią kamerę. Oczekuje się, że ta implementacja będzie obowiązywać do modeli iPhone’a Pro w 2027 roku, kiedy to również przednia kamera zostanie umieszczona pod wyświetlaczem dając prawdziwą czystość ekranu.

Prognoza ta różni się od tej udostępnionej w maju 2022 roku, kiedy to Ross spodziewał się, że modele iPhone’a 16 Pro w 2024 roku będą pierwszymi wyposażonymi w technologię Face ID pod wyświetlaczem. W zeszłym miesiącu Young powiedział, że to roczne opóźnienie jest spowodowane „problemami z czujnikami”. Zmiana oznacza, że dwa wycięcia wyświetlacza, które obecnie tworzą dynamiczną wyspę, najwyraźniej pozostaną niezmienione przez trzy kolejne generacje iPhone’a Pro.

Young powiedział również, że standardowe modele iPhone’a 17 zostaną wyposażone w funkcję ProMotion, która jest obecnie dostępna wyłącznie w topowych urządzeniach Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx