niedziela, 19 maja

Już o 19.00 czasu polskiego rozpocznie się wyczekiwana jesienna konferencja Apple „Kalifornia Streaming”. Jak wszyscy powszechnie oczekujemy konferencja poświęcona będzie przede wszystkim prezentacji tegorocznej linii iPhone 13.

Poza nowymi iPhona’ami Apple prawdopodobnie zaprezentuje dziś również nową generacje zegarków Apple Watch Series 7 oraz trzecią generację słuchawek AirPods. Dzisiejsza konferencja ze względu na wciąż trwającą pandemią koronawirusa będzie wydarzeniem wyłącznie cyfrowym bez udziału zaproszonych gości.

Nowe modele iPhone 13 mają być wizualnie podobne do modeli iPhone 12 z kilkoma zmianami konstrukcyjnymi. Największą zmianą zewnętrzną ma być zmniejszenie istniejącego od czasu premiery iPhone’a X wycięcia ekranu pod system kamer. Pojawić się również mają znaczące ulepszenia w aparacie, a Apple wprowadzi optyczną stabilizację obrazu z przesunięciem matrycy do całej linii iPhone 13, lepszy aparat ultraszerokokątny dla modeli Pro i ulepszy aparat w iPhone 13 Pro o funkcje z linii Pro Max.

Pojawi się rownież szybszy chip A15 wraz z szybszą technologią 5G, ale być może największą zmianą może być wyświetlacz ProMotion 120 Hz oczekiwany w modelach Pro. Pojawiły się również pogłoski o wyświetlaczu always-on, jak i większych pojemnościach baterii i większej pamięci wewnętrznej.

Co jednak na niej się finalnie wydarzy możecie zobaczyć również na naszej stronie, gdzie dokładnie o 19.00 rozpocznie się streaming z tego wydarzenia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx