wtorek, 25 czerwca

Uszkodziłeś swój nowy iPhone? Zastanawiasz się, ile będzie kosztować naprawa ekranu? Interesuje cię tania wymiana szybki, ale jednocześnie chcesz mieć pewność, że telefon podczas naprawy nie zostanie jeszcze bardziej uszkodzony? Sprawdź, na co zwrócić uwagę przy wyborze serwisu.

Wymiana szybki iPhone

Wymiana szybki w iPhone, niezależnie czy mowa o przedniej, czy tylnej obudowie to z reguły kosztowana inwestycja. Wymiana tylnej szybki iPhone jest z pewnością nieco prostsza niż naprawa ekranu, natomiast w obu tych przypadkach trzeba liczyć się z tym, że serwis Apple może albo takiej naprawy w ogóle odmówić i zaproponować ci nowy telefon albo zażyczyć sobie za taką naprawdę połowę wartości telefonu. W takim przypadku większość osób szuka alternatywy. Wymiana szybki w iPhone wymaga jednak, aby telefonem zajęła się osoba, która ma wiedzę o budowie iPhone’ów i doświadczenie w ich naprawie.

Serwis iPhone Warszawa — na co zwrócić uwagę?

Wymiana szybki iPhone X jest jak najbardziej możliwa. Nie musi także kosztować niebotycznych pieniędzy. Warto jednak znaleźć serwis, który specjalizuje się w naprawie iPhone X, XS, XR, iPhone 11 czy 12. Dobrze, aby podczas naprawy oryginalny wyświetlacz został naprawiony z wykorzystaniem sprawdzonych części. Dobry serwis iPhone Warszawa jest ci w stanie zagwarantować oryginalne części do iPhone. Najważniejsze jednak, aby wymiana szybki iPhone była przeprowadzana przez specjalistę, który się na tym zna. Wymiany wyświetlacza powinien dokonywać ktoś, kto specjalizuje się w iPhone’ach. Te smartfony mają wyjątkową budowę, różnią się od innych modeli i przy wymianie szybki wiedza o tym ma znaczenie. Profesjonalny serwis powinien przeprowadzić testy telefonu przed i po naprawie. Uszkodzenie szybki, szczególnie tej przedniej, może mieć bowiem niemały wpływ na działanie całego telefonu, warto więc, abyś miał pewność, że po naprawie wszystko działa tak, jak powinno.

Ile kosztuje wymiana wyświetlacza?

Wymiana szybki w iPhone SE czy jakimkolwiek innym modelu Apple nie powinna pozostawić zarysowań ani przebarwień. Najlepiej jeśli usługa wykonywana jest fabryczną metodą. Jeśli naprawa jest wykonywana specjalnymi maszynami,  całość zachowuje oryginalną jakość oraz jest idealnie spasowana z korpusem urządzenia. Za tak przygotowaną wymianę szybki i 6-miesięczną gwarancję nie musisz wcale zapłacić majątku. Cena wymiany szybki w profesjonalnym serwisie to wydatek rzędu kilkuset złotych, a nie jak w serwisie Apple — tysiąca, a często i więcej. Sprawdź: wymiana szybki iPhone 11 Pro cena. Jakość usługi daje pewność sprawnego działania sprzętu.

Materiał zewnętrzny przy współpracy z partnerem

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx