środa, 17 kwietnia

Komputery stacjonarne z systemem Windows są najpopularniejsze, jednak coraz więcej użytkowników przekonuje się do komputerów marki Apple. Macbooki są lekkie, wydajne i proste w obsłudze, co sprawia, że powszechnie korzysta z nich choćby branża kreatywna. Jakie są zalety komputerów produkowanych przez Apple?

  1. Lekkość, mobilność i intuicyjność obsługi
  2. Proste w obsłudze, dedykowane programy
  3. Wydajne i kompatybilne podzespoły

Macbook to alternatywa dla klasycznego PC. Coraz więcej osób przekonuje się, że jest to znakomity wybór, gdyż komputery produkowane przez Apple są wyjątkowo wydajne i proste w obsłudze. Dlaczego warto z nich korzystać? Jakie są ich inne zalety?

Lekkość, mobilność i intuicyjność obsługi

Macbooki są lekkie i mobilne. Komputer waży niewiele, dlatego bez przeszkód można zabierać go na wyjazdy służbowe oraz używać ich w trasie, np. w pociągu. Lantre – Premium Reseller oferuje ultralekkie Macbooki Air, których waga jedynie nieznacznie przekracza 1 kg. Dzięki temu można je przenosić nawet w niedużej torbie na ramię bez większego wysiłku.

Kolejnym atutem komputerów Apple jest intuicyjność. Ich obsługa wymaga minimalnej znajomości działania komputera. Urządzenie rzadko się zawiesza, a instalacja programów przebiega sprawnie.

Proste w obsłudze, dedykowane programy

W ofercie sklepu Lantre – Premium Reseller znajdują się MacBooki, które posiadają dedykowany system operacyjny, umożliwiający instalację podstawowych programów biurowych Apple. Na użytkowników czekają aplikacje takie jak Keynote, Numbers i Pages, dzięki którym tworzy się prezentacje multimedialne, arkusze obliczeniowe i dokumenty tekstowe. Każdy z tych programów jest w pełni darmowy – zarówno jeśli chodzi o pobieranie pliku instalacyjnego, jak i w przypadku aktualizacji przygotowywanych przez Apple.

Programy tworzone przez Apple posiadają szereg najważniejszych funkcji dostępnych w oprogramowaniu biurowym Office. Jednocześnie są prostsze w obsłudze i cechują się wysokim stopniem intuicyjności w porównaniu do klasycznych PC.

Wydajne i kompatybilne podzespoły

Wybierając komputery Apple, ma się pewność, że posłużą długo i umożliwią uruchomienie wymagających aplikacji. W MacBookach montuje się wyłącznie wydajne podzespoły, między innymi 16-calowy wyświetlacz Retina, które sprawdzają się zarówno w pracy kreatywnej podczas tworzenia grafiki i renderowania, jak i w czasie prowadzenia rozgrywki online w popularnych grach internetowych. Dzięki temu przez wiele lat korzysta się z jednego sprzętu, bez konieczności jego modyfikowania i rozbudowywania o kolejne podzespoły.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx