czwartek, 18 kwietnia

Zgodnie z tradycją każdej konferencji czy wydarzenia Apple, sklep internetowy został tymczasowo zamknięty w oczekiwaniu na wieczór i konferencję „Spring Loaded”, które będzie transmitowane na stronie internetowej Apple i na YouTube dzisiaj od godziny 19:00 czasu polskiego. Sklep internetowy Apple powinien być ponownie dostępny po zakończeniu konferencji, prawdopodobnie z nowymi produktami i akcesoriami dostępnymi do zamówienia.

Wydarzenie składać się będzie z nagranego wcześniej materiału wideo, w którym przedstawiciele kierownictwa Apple będą przemawiać z miejsc wokół siedziby Apple Park w Kalifornii. Oczekuje się, że Apple zaprezentuje na konferencji nowe iPady, w tym nowego iPada Pro z wyświetlaczem Mini-LED, a w sklepie może pojawić się kilka innych niespodzianek, takich jak długo oczekiwane trackery do śledzenia przedmiotów AirTags firmy Apple lub przeprojektowany iMac z procesorem Apple Silicon.

W tym tygodniu możemy również oczekiwać ostatecznego wydania iOS 14.5 po ponad dwóch miesiącach testów beta, więc możemy o tym usłyszeć konkretne informacje również dziś. Aktualizacja oprogramowania zawiera wiele nowych funkcji, w tym możliwość odblokowania iPhone’a za pomocą funkcji Face ID podczas noszenia maski dla użytkowników iPhone’a, którzy noszą zegarek Apple Watch.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx