wtorek, 18 czerwca

Apple wydał dziś nową aktualizację oprogramowania dla trackerów AirTag. Odświeżony firmware ma numer kompilacji 1A301, w porównaniu z poprzednią wersją 1A291.

Nie ma informacji o tym, jakie nowe funkcje może dodać oprogramowanie, ponieważ Apple nie dostarczył informacji o wydaniu.

Nie można wymusić aktualizacji AirTag, ponieważ jest to coś, co odbywa się bezprzewodowo za pośrednictwem podłączonego iPhone’a. Aby upewnić się, że aktualizacja się odbędzie, możesz umieścić AirTag w zasięgu swojego iPhone’a, ale musicie poczekać, aż oprogramowanie układowe zostanie uruchomione na Waszym urządzeniu. Aktualną wersję oprogramowania AirTag można sprawdzić za pomocą aplikacji Znajdź.

Warto zauważyć, że Apple planuje dostarczać to oprogramowanie w sposób stopniowy, więc nie wszyscy od razu je zobaczą. 1% użytkowników AirTag otrzyma go dzisiaj, 10% 3 maja, 25% 9 maja i będzie w pełni dostępny dla wszystkich 13 maja.

Ta rozdzielenie w czasie pozwala firmie Apple upewnić się, że aktualizacja oprogramowania układowego działa zgodnie z przeznaczeniem, zanim zostanie udostępniona wszystkim użytkownikom.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx