niedziela, 26 maja

Przed sobotnim meczem play-off NBA, Los Angeles Lakers opublikowali na Instagramie rolkę, na której widać supergwiazdę LeBrona Jamesa wchodzącego do Ball Arena w Denver z czymś, co wygląda na nieopublikowaną wersję głośnika Pill marki Beats należącej do Apple.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Los Angeles Lakers (@lakers)

Oryginalny Beats Pill był bezprzewodowym głośnikiem Bluetooth wprowadzonym na rynek w 2012 roku, jeszcze przed przejęciem przez Apple Beats Electronics. W pierwszych kilku latach dostępności otrzymał on kilka aktualizacji, a ostatnią wersją był przeprojektowany Pill+ z portem Lightning, wprowadzony już pod rządami Apple w 2015 roku.

Pill+ pozostał na rynku przez kilka lat w niezmienionej formie, zanim został po cichu wycofany z produkcji na początku 2022 roku.

W oparciu o ten film można podejrzewać, że Pill może wkrótce powrócić. Głośnik w ręku Jamesa wyraźnie pokazuje logo Beats i posiada linkę, której nie było w poprzednich wersjach.

Biorąc pod uwagę kierunek rozwoju produktów Apple, prawdopodobny wydaje się w nim port USB-C do ładowania. A biorąc pod uwagę, że poprzedni Pill+ został wprowadzony prawie dziewięć lat temu, od tego czasu nastąpiły znaczne postępy w technologii Bluetooth i innych dziedzinach, więc ta nadchodząca wersja prawdopodobnie będzie znaczącą lepsza. Szczegółowe informacje na temat głośnika, w tym data premiery, pozostają jednak nieznane.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx