poniedziałek, 17 czerwca

Firma Apple ogłosiła dziś nowy Beats Pill+, bezprzewodowy głośnik Bluetooth z uproszczoną konstrukcją, aktywnym 2-drożnym układem stereo i 12-godzinnym czasem pracy baterii. Głośnik będzie dostępny za 229,95 dolarów w kolorze czarnym lub białym przez Apple Online Store i u autoryzowanych sprzedawców Beats od początku przyszłego miesiąca.

Nowym głośnikom Beats Pill+ towarzyszy dedykowana aplikacja, która pozwoli użytkownikom kontrolować głośnik za pomocą smartfona w tym na możliwość kontrolowania muzyki z dwóch źródeł Bluetooth i synchronizację dwóch głośników Beats Pill+ razem dla jednoczesnego odtwarzania lub osobno prawego i lewego kanału.

Nowy Beats Pill+ zastąpi obecny Beats Pill wypuszczony w październiku 2012 roku i jest pierwszym nowym głośnikiem firmy od czasu przejęcia Beats przez Apple za 3 miliardy dolarów w maju 2014 roku. Nowy Beats Pill+ jest większy niż oryginalny głośnik Pill, ale mniejszy niż wycofany głośnik Beats XL  i waży około 0,68 kg.

allday-everyday-bottom

The Verge miał juz przyjemność przetestować nowy głośnik Beats Pill+ nazywając go „najbardziej atrakcyjnie wyglądającym i brzmiącym głośnikiem, jaki Beats wypuścił w historii”. A wszystko to po wysłuchaniu krótkiego demo utworów z różnych gatunków w tym utworów The Weeknd, Kendricka Lamara, Toma Petty i punk rockowego zespołu PUP.

Ważniejsze od samego wyglądu i budowy jest dźwięk, a sądząc z mojego krótkiego demo Pill+ brzmi prawdopodobnie najlepiej ze wszystkich głośników Pill. A to wszystko podobno dzięki tak zwanemu aktywnemu układowi dwustronnemu co oznacza, że wzmacniacze są wbudowane w głośniki – w rzeczywistości nawet dwa, po jednym dla każdej pary woofera i tweetera. To pomaga lepiej przypisać różne częstotliwości muzyki do odpowiednich części głośnika, co powoduje jego lepsze brzmienie.

Beats Pill+ jest wyposażony z tyłu zarówno w port Lightning jak i USB do ładowania telefonu iPhone lub innych urządzeń. Głośnik posiada gumowany przycisk zasilania i regulator głośności oraz metalowe logo Beats, które może służyć jako przycisk Play/Pause. Istnieje również port wejścia liniowego audio.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx