wtorek, 23 kwietnia

Apple zakończył od dziś sprzedaż głośnika Beats Pill+, który jest dostępny od 2015 roku, usuwając go ze swojego internetowego sklepu Apple Store. Został on również usunięty ze strony Beats.

Głośnik Beats Pill+ pojawił się po raz pierwszy w 2015 roku, a jego ostatnia cena wynosiła 899 złotych. Apple nie zaktualizował głośnika Beats Pill+ od jego wydania, ale firma zaktualizowała go o nowe opcje kolorystyczne na przestrzeni lat.

Beats Pill+ był głośnikiem Bluetooth, który mógł łączyć się z iPhonem, iPadem lub komputerem Mac i był wyposażony w aplikację towarzyszącą Beats Pill+ do parowania dwóch głośników i odtwarzania muzyki. Posiadał 12-godzinny akumulator, wbudowany zestaw głośnomówiący oraz opcję ładowania iPhone’a i innych urządzeń.

Wraz z wycofaniem głośnika linia Beats koncentruje się teraz wyłącznie na słuchawkach i nie ma już opcji głośnika marki Beats, a Apple nie oferuje rownież żadnego głośnika zasilanego bateryjnie. Apple ma w swojej ofercie HomePod mini dla tych, którzy szukają głośnika, choć w Polsce nie jest on oficjalnie dostępny. HomePod mini jest teraz jedynym dostępnym głośnikiem Apple po zaprzestaniu produkcji oryginalnego HomePoda.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx