wtorek, 18 czerwca

Plotki sugerują, że nadchodzący tracker do śledzenia przedmiotów AirTags firmy Apple będzie dostępny z różnymi akcesoriami umożliwiającymi podpięcie go do przedmiotów. Wczoraj na Twitterze pojawiło się zdjęcie rzekomego breloka AirTag.

Użytkownik Twittera ukrywający się pod kontem Fudge (@choco_bit) podzielił się czymś, co może być akcesorium do przenoszenia AirTag w kolorze brązowym.

prawdopodobny brelok AirTag

Jak zauważa Fudge, projekt breloka jest podobny do tego, co widzieliśmy w patencie AirTag, ale jest to coś, co jednak łatwo podrobić, dlatego nie można potwierdzić legalności akcesorium za zdjęcia. Fudge sugeruje potraktowanie wycieku z „przymróżeniem oka”, ponieważ jest łatwy do odtworzenia, ale jeśli jest prawdziwy, może to być pierwsze spojrzenie na akcesorium AirTag.

Oczekuje się, że AirTags będą małymi, okrągłymi dyskami, które można przymocować do przedmiotów, aby umożliwić ich śledzenie w aplikacji Lokalizator wraz z iPhone’ami, iPadami, komputerami Mac i innymi urządzeniami Apple.

Pojawiało się już wiele plotek na temat daty premiery AirTags, ale żadna z nich nie okazała się trafiona. Wciąż nie wiadomo kiedy finalnie urządzenie zostanie zaprezentowane.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx