wtorek, 27 lutego

Według francuskiego bloga, długo oczekiwany iPhone 5 wyposażony w większy ekran i 19-pinowe złącz dokujące ukaże się w piątek, 21 września 2012. Czy to możliwa data premiery?

Powołujący się na źródła od trzeciego, największego producenta akcesoriów w Chinach, serwis App4phone.fr twierdzi, że Apple wydał kilka szczątkowych szczegółów producentom akcesoriów, w tym termin premiery na koniec września.

To może być prawda. W ubiegłym roku Apple zaprezentował iPhone’a 4S w dniu 14 października 2011 r., a zwykle firma Apple ma tendencję do powtarzania cyklu z poprzednich lat. 21 września jest wystarczająco blisko października, a istnieje wiele powodów, dla których firma Apple może chcieć zaprezentować kolejnego iPhone’a trochę wcześniej: na przykład, by zyskać lepszą sprzedaż przed świętami Bożego Narodzenia.

Jeśli termin 21 września sprawdzi się, oznaczałoby, że Apple oficjalnie zaprezentuje iPhone’a 5 dziesięć dni wcześniej niż iPhone’a 4S. App4phone.fr to strona, która nie może pochwalić się wieloma sukcesami w plotkach związanych z planami Apple, więc dokąd firma nie wyśle oficjalnych zaproszeń, wszelkie możliwe daty premiery iPhone’a 5 to tylko przypuszczenia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
johny
johny
11 lat temu

Jak iphone5 ma być we wrześniu to kiedy będzie iphone 5s ?

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx