sobota, 13 lipca

Business Insider twierdzi, że posiada informacje na temat prototypu iPhone’a 5 od źródeł, które „posiadali go około dwóch tygodni”. Powołując się na kilka szczegółów na temat domniemanego prototypu, źródło twierdzi, że Apple wstrzymał wprowadzenie  iPhone’a 5 w ostatniej chwili. Zamiast tego został wypuszczony iPhone 4S jako aktualizacja obecnej linii produktowej.

Business Insider zauważa, że ​​jego źródła nie są w pełni sprawdzone i nie były najbardziej wiarygodne jeśli chodzi o plotki, które pojawiały się przed ogłoszeniem iPhone’a 4S.

Cóż, okazuje się, że „iPhone 5” – a przynajmniej w pełni przeprojektowany iPhone – był prawdziwy i został porzucony zaledwie miesiące przed ogłoszeniem iPhone’a 4S.
Doniesiono nam to ze źródeł przemysłowych, które w przeszłości miały dużo racji odnośnie przyszłych produktów firmy Apple.

Wydaje się, że Apple rzeczywiście działał w oparciu o rewolucyjny prototyp iPhone’a, a kilka głównych punktów wskazuje na istnienie poprzednika 4S. Prototyp iPhone’a 5 rzekomo miał 4-calowy ekran, aluminiowy tył, dotykowy, pojemnościowy przycisk Home, stożkowy projekt obudowy i niesamowicie wydajny 10-megapikselowy aparat fotograficzny.

Siri, którego rzekoma nazwa robocza to „Asystent”, jest zgodna z innym wczesnym raportem, który wymieniał taką samą nazwę dla nowego asystenta głosowego Apple. Według anonimowego źródła, prototyp posiadał również „ładniejszy ekran i lepsze kolory”.

Nasze źródło mówi, że inżynierowie Apple wiedzieli trzy miesiące przed premierą iPhone’a 4S, że to właśnie nowy, przeprojektowany iPhone będzie kolejną wielką premierą Apple.

Dlaczego zatem Apple wstrzymał się od zaprezentowania iPhone’a 5? Steve Jobs nie zaakceptował rozmiaru ekranu.

Pogłoska wśród pracowników Apple mówi, że Steve Jobs nie był zadowolony z większego ekranu, ponieważ „podzieliłby” on rynek iPhone’ów. To duży argument, który Apple wytacza przeciw Androidowi, który pojawia się na różnych telefonach, różnych producentów fragmentując ten system operacyjny.

Wszystkie specyfikacje wymienione przez źródło zostały podane wcześniej, więc nie można zakładać, że Apple nie pracuje obecnie nad niektórymi z nich. Niektórzy nazwali iPhone’a 4S pospiesznym produktem, lecz to zdecydowanie dziwne, że Apple czekał prawie dwa lata, aby wypuścić iPhone’a ledwo różniącego się od poprzednika.

Z tych wszystkich spekulacji ważne jest aby pamiętać, że Apple to firma, która planuje swoje produkty conajmniej rok wcześniej. Czy iPhone 4S był planem zapasowym podczas gdy Apple testował iPhone’a 5? Czy radykalnie zmienione urządzenie takie jak prototyp iPhone’a 5 wciąż nadchodzi? Kto wie…

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx