środa, 29 września

Po kolejnym „czyszczeniu” bibliotek iTunes Match, Apple udostępnił deweloperom kolejną, trzecią już wersję iTunes 10.5.1 Beta. Ta aktualizacja zawiera wiele ważnych ulepszeń wydajności i stabilności dla iTunes Match.

Apple usunął dane z bibliotek iTunes Match przechowywane w iCloud wczoraj w celu, jak to napisano, „przygotowania do uruchomienia iTunes Match”. Informacja dodana do wersji Beta 3 ostrzega, że Apple może ponownie wyczyścić dane iTunes Match w trakcie toczących się badań:

„iTunes 10.5.1 beta 3 zawiera szereg ważnych ulepszeń stabilności i wydajności dla iTunes Match i wymaga zaktualizowania przez wszystkich abonentów iTunes Match Beta.

Zaleca się regularne tworzenie kopii zapasowej i nie usuwanie muzyki dodanej do iCloud z komputera. Apple może okresowo usunąć wszystkie biblioteki z iCloud podczas testów beta. Będzie to wymagało ponownego skanowania, wyszukiwania, i pobrania utworów.”

Usługa iTunes Match umożliwia przechowywanie całej biblioteki muzycznej (do 25 tysięcy utworów) w iCloud, dzięki czemu użytkownik ma do niej dostęp w każdej chwili, niezależnie od aktualnie używanego urządzenia (iPhone, iPad, iPod touch, Apple TV bądź Mac/PC). Cena usługi ma wynosić 24,99 USD rocznie. ITunes Match miał się ukazać pod koniec października, ale bez jasnych powodów termin został przesunięty.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomi
Tomi
9 lat temu

ciekawe czy pojawi sie od razu w Polsce.ale jak tak zwlekaja to może wejdzie wszędzie..

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x