środa, 31 maja

Niezawodne ze swoich przecieków konto Twitterowe L0vetodream informuje, że Apple planuje wprowadzić w przyszłym miesiącu „świąteczną niespodziankę”.

W jak zawsze dość tajemniczym tweecie L0vetodream mówi, że „niespodzianka” Apple będzie „dobra na zimę”. Na obecną chwilę nie wiadomo do czego może się to odnosić.

W grudniu zeszłego roku Apple ogłosił promocję świąteczną, która pozwoliła klientom Apple Card na uzyskanie do 6% dziennego zwrotu gotówki za większość produktów Apple zakupionych do końca roku. Niestety w związku z brakiem Apple Card w Polsce, nie była ona dostępna dla polskich użytkowników.

Po całym wysypie nowych produktów od Apple w ciągu ostatnich kilku miesięcy, dwa produkty, o których głośno się mówi, a które wciąż nie zostały jeszcze wydane to AirPods Studio i AirTags. Kod znaleziony w najnowszej wersji beta iOS 14.3 sugeruje, że firma Apple opracowuje podstawy, aby dodać obsługę narzędzi do śledzenia przedmiotów innych firm do aplikacji Lokalizator, a także dodatkowe wsparcie dla AirTags. W wersji beta jest też ikona, która może wskazywać na wygląd AirPods Studio.

NIe oczekuje się aby „AirPods Studio” i „AirTags” pojawiły się jeszcze w tym roku, zatem jest prawdopodobne, że oba produkty zostaną zaprezentowane na początku 2021 roku. Każde z akcesoriów wprowadzonych na rynek przed końcem roku z pewnością kwalifikowałoby się jako niespodzianka.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx