niedziela, 21 lipca

Apple udostępnił kolejny film z serii „shot on iPhone” zatytułowany „Everyday Experiments”, który ma na celu zaprezentowanie możliwości fotograficznych iPhone’a 12.

Film przedstawia balony wypełnione wodą, poruszający się płyn, zamrażanie lodów i nie tylko po czym w krótkim samouczku pokazuje jak stworzyć takie ujęcia „za pomocą rzeczy, które można znaleźć w domu”.

Samouczek Apple uczy użytkowników, jak używać balonów wodnych i trybu slo motion do tworzenia animacji w zwolnionym tempie oraz jak tworzyć psychodeliczne płynne formacje przy użyciu oleju, wody i barwników spożywczych. Jest też samouczek dotyczący używania świecących pałeczek do robienia zdjęć nocnych.

‌IPhone 12‌ oferuje funkcje aparatu, takie jak zwolnione tempo, nagrywanie Dolby Vision HDR i tryb nocny poklatkowy, a także wyróżnia edycję wideo w iMovie.

Apple nagrał kilka takich filmów z „Eksperymentów”, które wykorzystują aparaty „iPhone’a” w wyjątkowych sytuacjach w celu uzyskania interesujących zdjęć, ale jest to pierwszy, który zawiera samouczek dla osób, które chcą odtworzyć efekty w domu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx