poniedziałek, 27 maja

Jak zauważył CNET, organizacja Alliance for Telecommunications Industry Solutions (ATIS) ogłosiła w tym tygodniu, że Apple dołączył do Next G Alliance, sojuszu pracującego nad „awansem na pozycję lidera w Ameryce Północnej w zakresie technologii 6G i poza nią, opierając się na długoterminowej ewolucji sieci 5G”.

Apple jest jednym z 11 nowych członków grupy, obok Charter, Cisco, Google, Hewlett-Packard, Intel, Keysight Technologies, LG, Mavenir, MITER i VMware.

Ogłoszenie zawiera więcej szczegółów na temat Next G Alliance:

Zaprojektowany, aby stworzyć podwaliny pod tętniący życiem rynek północnoamerykańskich innowacji w przyszłych generacjach technologii mobilnych, Next G Alliance został nazwany od swojego głównego celu: ustanowienia prymatu Ameryki Północnej na ewolucyjnej ścieżce 5G i rozwoju 6G. Jego praca obejmie pełny cykl badań i rozwoju, produkcji, normalizacji i gotowości rynkowej.

Next G Alliance zapowiada, że ​​pierwsze spotkanie dla członków odbędzie się w poniedziałek, 16 listopada, w celu ustalenia kierunku i strategii.

We wrześniu AT&T poinformowało, że ma już inżynierów pracujących nad sieciami 6G nowej generacji, ale oczekuje się, że technologia ta nie zostanie w pełni zmaterializowana przez wiele lat. Apple wypuścił właśnie swoje pierwsze iPhone’y z obsługą sieci 5G.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx