środa, 17 kwietnia

Po konferencji „Odlot” firmy Apple, która obejmowała premierę iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Plus, córka Steve’a Jobsa, Eve Jobs, udostępniła na swoim Instagramie mem wyśmiewający nowe iPhone’y jako zasadniczo niezmienione w porównaniu do zeszłorocznego iPhone’a 13.

Mem jest dość znany i popularny i pokazuje mężczyznę trzymającego prezent z postaci koszuli identycznej z tą, którą już ma na sobie. Jobs opisała mema słowami: „Kiedy zmieniam z ‌‌iPhone’a 13‌‌ na ‌‌iPhone’a 14‌‌ po dzisiejszej prezentacji Apple”, dzieląc się nim wczoraj z prawie pół milionem obserwujących, zanim go skasowała.

Mem jest wywołany przekonaniem klientów, że nowy iPhone 14 i iPhone 14 Plus zawiera kilka zmian w porównaniu z iPhone’em 13 i nie stanowi wartościowej aktualizacji. 6,1-calowy iPhone 14 i 6,7-calowy iPhone 14 Plus mają ten sam układ, który można znaleźć w iPhonie 13 Pro, który jest wyposażony w dodatkowy rdzeń GPU w porównaniu ze standardowymi modelami iPhone 13.

Oprócz niewielkiego wzrostu wydajności, iPhone 14 i iPhone 14 Plus korzystają z nowych funkcji aparatu, w tym autofokusa na przednim aparacie i lepszej wydajności aparatu przy słabym oświetleniu. W przypadku iPhone’a 14 Plus, dzięki większemu rozmiarowi, klienci otrzymają najlepszą żywotność baterii w iPhonie.

Telefony iPhone 14 i iPhone 14 Plus będą dostępne w przedsprzedaży od piątku 9 września, a iPhone 14 będzie dostępny w przyszłym tygodniu, w piątek 16 września. Większy iPhone 14 Plus zacznie być dostarczany do klientów w piątek, 7 października.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx