piątek, 24 maja

Już o 19.00 czasu polskiego rozpocznie się pierwsza jesienna konferencja Apple „Odlot”. Oczekuje się, że podczas eventu firma zaprezentuje swoją nową linię iPhone’a 14 wraz z czterema nowymi modelami.

Poza nowymi iPhona’ami Apple zaprezentuje dziś również nową generacje zegarków Apple Watch Series 8 wraz z całkowicie nowym modelem przeznaczonym dla aktywnych użytkowników Apple Watch Pro. Spodziewać się również możemy drugiej generacji słuchawek AirPods Pro. Dzisiejsza konferencja po raz pierwszy od czasu pandemii COVID-19 odbędzie się z udziałem zaproszonych mediów.

iPhone 14 i iPhone 14 Pro

Wśród nowej linii iPhonów 14 spodziewamy się zobaczyć 6,1-calowego iPhone’a 14, 6,7-calowego iPhone’a Plus, 6,1-calowego iPhone’a 14 Pro i 6,7-calowego iPhone’a 14 Pro’ Max. W tym roku nie będzie modelu „mini” o przekątnej 5,4 cala, a Apple zdecydował się na większe urządzenia. Chociaż w standardowych modelach iPhone’a 14 nie pojawią się ogromne zmiany, modele iPhone’a 14 Pro będą miały wycięcie w kształcie pigułki, które zastąpi wprowadzony wraz z modelem iPhone X „notch”, chip A16, nowy 48-megapikselowy aparat i nie tylko.

Modele iPhone 14 nadal będą korzystać z chipa A15 i nie otrzymają tej samej imponującej technologii aparatu, ale możemy spodziewać się w nich nowych kolorów, zaktualizowanego obiektywu ultraszerokokątnego, szybszego 5G i WiFi 6E.

Apple Watch

Wraz z nowymi modeli iPhone’a, Apple zaprezentuje również zaktualizowane zegarki Apple Watch. Opracowywany jest nowy Apple Watch Series 8, który może zawierać zaktualizowany tryb niskiego poboru mocy, dłuższą żywotność baterii, wykrywanie temperatury, chip S8 i inne możliwe funkcje, takie jak wykrywanie wypadków samochodowych.

Apple ma wypuścić również wyższej klasy „Apple Watch Pro”, który będzie miał nowy wygląd, większy rozmiar oraz znacznie trwalszy wyświetlacz i konstrukcję. Apple Watch Pro jest skierowany do sportowców i tych, którzy narażają swoje zegarki na większe nadużycia niż standardowy użytkownik.

Co jednak na niej się finalnie wydarzy możecie zobaczyć również na naszej stronie, gdzie dokładnie o 19.00 rozpocznie się streaming z tego wydarzenia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx