poniedziałek, 27 maja

Chipolo w 2021 roku wprowadził ONE Spot, swój pierwszy moduł do śledzenia przedmiotów obsługujący funkcję Znajdź z funkcją Bluetooth, a teraz firma dodaje do swojej oferty produktów Znajdź nowe Chipolo CARD Spot, który można umieścić w portfelu.

Chipolo CARD Spot współpracuje z siecią „Find My” firmy Apple, dzięki czemu można go dodać do zakładki Przedmioty w aplikacji „Znajdź” i śledzić bezpośrednio obok urządzeń Apple, takich jak iPhone i Mac. Gdy znajdziecie się poza zasięgiem własnych urządzeń, CARD Spot może wykorzystywać produkty Apple należące do innych osób do przekazywania swojej lokalizacji, umożliwiając śledzenie zgubionego portfela w dowolnym miejscu, o ile urządzenie Apple znajduje się w pobliżu.

Według Chipolo, CARD Spot został zaprojektowany tak, aby był cienki i elegancki, aby mógł zmieścić się w gnieździe na karty w portfelu, nie zwiększając przy tym zbytnio jego masy. Mierzy 2,4 mm, co według Chipolo jest prawie taką samą grubością jak karta bankowa.

Bateria urządzenia CARD Spot została zaprojektowana tak, aby wytrzymać nawet dwa lata i jest wodoszczelna na poziomie IPX5, dzięki czemu może wytrzymać nieoczekiwane zachlapania wodą. Baterii nie można wymienić, ale Chipolo ma program odnawiania, który pozwala użytkownikom na zakup nowego CARD Spot z 50-procentową zniżką po dwóch latach z opłaconą kopertą na recykling starej.

Oprócz tego, że można go śledzić za pomocą aplikacji „Znajdź”, Chipolo CARD Spot obsługuje również wszystkie inne dostępne funkcje „Find My”. Zagubiony portfel z CARD Spot można zlokalizować za pomocą dźwięku, jeśli znajduje się w pobliżu, a funkcja Powiadom poinformuje nas jeśli odejdziemy za daleko zostawiając portfel.

Chipolo CARD Spot można zamówić w przedsprzedaży już dziś na stronie Chipolo, a wysyłka do klientów rozpocznie się w lutym. Chipolo CARD Spot kosztuje 35 EUR za pojedynczy tracker i 60 EUR za dwupak z darmową wysyłką.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx