piątek, 29 września

Satechi ogłosił dzisiaj wprowadzenie nowej ładowarki bezprzewodowej trzy w jednym, która może ładować wiele urządzeń jednocześnie, w tym Apple Watch, AirPods oraz iPhone’a wyposażonego w funkcje ładowania bezprzewodowego oparte na Qi.

Trio Wireless Charging Pad firmy Satechi ma minimalistyczny wygląd z prostą czarną konstrukcją, zawierającą krążek ładujący Apple Watch, wycięcie pod AirPods, które współpracuje zarówno z AirPods, jak i AirPods Pro, a także okrągłe miejsce przeznaczone na iPhone’a.

Pojedynczy kabel USB-C ładuje bezprzewodową podkładkę Trio Wireless Charging Pad dodanym do niej adapterem 24 W. Krążek ładujący ‌Apple Watch możliwy jest do ustawiania pionowo, aby umożliwić ładowanie w trybie nocnym, dzięki czemu można go używać na stoliku nocnym.

Według Satechi, bezprzewodowa podkładka Trio Wireless Charging Pad ma funkcję wykrywania ciał obcych i ochronę przed przegrzaniem w celu wykrycia problemów i odcięcia zasilania w razie potrzeby.

Trio Wireless Charging Pad jest już dostępna za 120 dolarów na stronie internetowej Satechi i Amazonie. Od 7 do 10 stycznia klienci mogą uzyskać rabat 20 dolarów za pomocą kodu STCES2020 w obu witrynach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx