piątek, 12 lipca

Firma NURVV zadebiutowała dziś nowym produktem NURVV Run, zestawem wkładek podłączonych do iPhone’a noszonych wewnątrz butów, które mają na celu analizę nawyków biegowych i dostarczanie informacji do dołączonej aplikacji NURVV na iPhone’a.

We wkładkach wbudowane są 32 czujniki, które rejestrują dane ze stóp z prędkością 1000 razy na sekundę na czujnik, oferując takie parametry biegu, jak kadencja, długość kroku, uderzenie stopy, pronacja i równowaga, aby uzyskać pełny obraz techniki biegania każdego użytkownika.


Dane są dostępne w aplikacji NURVV Run do analizy, przy czym aplikacja zapewnia „przydatne informacje i spersonalizowany coaching” w celu ulepszeń, które można wprowadzić przed, w trakcie i po biegu.

Dostępna jest także funkcja coachingu w trakcie biegu, która ma pomóc użytkownikom w bieganiu w docelowym tempie, osiągnięciu wybranego czasu lub pobiciu osobistego rekordu za pomocą wskazówek audio i haptycznych.

Spersonalizowany wynik Running Health ma pomóc użytkownikom w określeniu, jak zrównoważony jest ich bieg na podstawie obciążenia treningowego, wymowy, rytmu i równowagi, aby biegacze mogli zmniejszyć ryzyko kontuzji i uniknąć zbyt intensywnego treningu.

Według NURVV, NURVV Run są w stanie zmieścić się we wszystkich butach do biegania i są odporne na deszcz, błoto i kałużę. Posiadają pięciogodzinną aktywną żywotność baterii.

Więcej informacji na temat NURVV Run można znaleźć na stronie internetowej NURVV. NURVV Run zostały wycenione na 250 funtów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx