poniedziałek, 15 sierpnia

Capo Touch

Odznaczona nagrodą Apple Design Award, znana z komputerów Mac aplikacja Capo trafiła właśnie na iOS. Aplikacja Capo chwalona przez profesjonalnych muzyków, automatycznie generuje tabulatury gitarowe z muzyki w iTunes.

Deweloper SuperMegaUltraGroovy udostępnił dziś wersję Capo na iPhone’a i iPada, dzięki czemu użytkownicy mogą dowiedzieć się, jak zagrać piosenkę na podstawie akordów i rytmu wykrytego przez aplikacją, jak również skorzystać z szeregu innych funkcji pomagających gitarzystom szybko i łatwo nauczyć się piosenek. Wersja Capo na Mac została także zaktualizowana o synchronizację iCloud między wszystkimi urządzeniami i większą dokładność wykrywania akordów.

Capo touch oferuje muzykom tą samą moc i wszechstronność, którą mają użytkownicy na komputerze Mac w aplikacji Capo 3 w jeszcze bardziej przenośnej konstrukcji. Aplikacja oferuje podstawowe narzędzia natychmiastowego importowania utworu z biblioteki iTunes, automatycznie wykrywając jego akordy i pokazując, jak je odtworzyć za pomocą pomocnych pól akordów na gitarze. Opcjonalny metronom, zapętlenie, EQ i wyciszenie wokalu „w stylu karaoke” sprawiają, że Capo 3 i teraz Capo touch są cennymi narzędziami dla muzyków, czy to w studio, na próbie lub w trasie.

Capo 3 from SuperMegaUltraGroovy, Inc. on Vimeo.

Capo touch dostępna jest na iPhone’a i iPada w App Store za 4,99 EUR. Capo 3 na komputery Mac jest dostępna w Mac App Store za 13,99 EUR.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx