sobota, 25 czerwca

iPhone 6

Tajwański Business Weekly donosi, że Apple złożył nadzwyczajnej wielkości zamówienie na iPhone’a 6 wyprzedzając swoją premierę tej jesieni. Mówi się, że zamówienie jest dwa razy większe w porównaniu do zamówienia na iPhone’a 5 w 2012 roku.

Gazeta stwierdza również, że pierwsze zamówienie na iPhone’a 6 złożono na 68 milionów sztuk, a masowa produkcja urządzenia ma ostatecznie ruszyć jeszcze w tym miesiącu. Jest to zgodne z wcześniejszymi pogłoskami o masowej produkcji urządzenia 4,7-calowego, choć nie wiadomo, czy ten najnowszy raport odnosi się do wspólnej produkcji 4,7-calowych i większych, 5,5-calowych iPhone’ów 6.

Apple prawdopodobnie położył spory nacisk na inaugurującą, początkową partię nowych iPhone’ów 6 w celu uniknięcia problemów z dostawami, jakie dotknęły inaugurujące modele iPhone’a 5S i iPhone’a 5. Choć niektóre raporty sugerują, że Apple może uruchomić wersję 5.5-calową iPhone’a 6 nieco później niż wersję 4.7-calową z powodu problemów technologicznych wyświetlacza i baterii, to niedawny raport Bloomberga mówił, że oba urządzenia mogą się jednak pojawić jednocześnie.

Oprócz większego wyświetlacza, obie wersje iPhone’a 6 będą najprawdopodobniej posiadać cieńszą konstrukcję, zakrzywione krawędzie obudowy, szybszy procesor A8 i lepszą kamerę. Obserwując trendy ostatnich dwóch premier iPhone’a, jest również prawdopodobne, że Apple wypuści nowy model iPhone’a 6 we wrześniu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Arrczi
Arrczi
7 lat temu

Wcale im się nie dziwię, ludziska rzucą się na iP6 jak na świeże bułeczki w piekarni 🙂
Sam jestem ciekaw jak się będzie prezentował. Zamierzam kupić coś większego np. LG G3. Niestety przeczytałem, że się grzeje potem wysypują się aplikacje. Pozatym potrafi złapać zadyszkę? Tak więc liczę na Apple.

Martini
Martini
7 lat temu

Już nie moge sie doczekac 🙂 To kiedy mniej więcej ma być premiera ?

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx