wtorek, 20 lutego

Arun Maini udostępnił nowy test żywotności baterii iPhone’a na swoim kanale YouTube Mrwhosetheboss, określając, jak długo wszystkie cztery modele iPhone’a 13 działają na jednym ładowaniu w porównaniu ze starszymi modelami iPhone’a.

Maini powiedział, że wszystkie iPhone’y mają 100% sprawności baterii i są ustawione na równoważną jasność, a każdy iPhone był używany w ten sam sposób.

Chociaż test nie jest naukowy i może nie odzwierciedlać dokładnie rzeczywistego użytkowania, film daje nam dobre wyobrażenie o tym, jak nowe modele iPhone’a 13 łączą się z poprzednimi generacjami pod względem żywotności baterii.

Urządzeniem, który wygrał test jest oczywiście iPhone 13 Pro Max, który osiągnął imponujący wynik 9 godzin i 52 minuty pracy na baterii przy ciągłym użytkowaniu. Maini powiedział, że jest to najdłuższy czas pracy baterii ze wszystkich iPhone’ów, jakie kiedykolwiek testował.

A jak wypadły w teście wszystkie inne urządzenia:

  • iPhone 13 Pro Max: 9 godzin i 52 minuty
  • iPhone 13 Pro: 8 godzin i 17 minut
  • iPhone 13: 7 godzin i 45 minut
  • iPhone 13 mini: 6 godzin i 26 minut
  • iPhone 12: 5 godzin i 54 minuty
  • iPhone 11: 4 godziny i 20 minut
  • iPhone SE (2020): 3 godziny i 38 minut

Wszystkie cztery modele iPhone’a 13 mają większą pojemność baterii w porównaniu z poprzednią generacją, a urządzenia są również wyposażone w bardziej energooszczędny chip A15 Bionic. Ponadto iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max są wyposażone w nowy wyświetlacz ProMotion z adaptacyjną częstotliwością odświeżania, która może spaść nawet do 10 Hz przy oszczędzaniu energii lub wzrosnąć do płynnego 120 Hz w zależności od treści wyświetlanej na ekranie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx