środa, 29 czerwca

bateria-iphone4

W zeszłym miesiącu, rzekome zdjęcia baterii 4,7-calowego iPhone’a 6 ujawniły jej pojemność na poziomie 1810 mAh. Wszystkie komentarze jednogłośnie stwierdziły że byłby to niewielki postęp w stosunku do pojemności jaką obecnie otrzymujemy w iPhone’ie 5S czyli 1560 mAh. Jednak teraz, analityk ESM-China electronics Sung Chang Xu twierdzi, że ostatecznie bateria w 4,7-calowym iPhone’ie 6 dysponować będzie pojemnością 2100 mAh.

Powołując się na źródła z łańcucha dostaw w Chinach, analityk dodaje również, że poprzednie zdjęcia baterii pokazały jednostkę badawczą. Pojemność baterii 2100 mAh w iPhone’ie 6 umieści go jednak wciąż poniżej konkurencyjnych telefonów, takich jak Samsung Galaxy S5 (2800 mAh) i HTC One M8 (2600 mAh). Jednak tradycyjnie, mocna integracja sprzętu i oprogramowania Apple prawdopodobnie przyczyni się do ogólnej bardziej solidnej żywotności baterii, a iOS 8 z pewnością będzie zoptymalizowany dla iPhone’a 6.

Xu wcześniej poinformował o szeregu innych plotek dotyczących iPhone’a 6, twierdząc, że urządzenie będzie wyposażone w czujniki temperatury, ciśnienia i wilgotności powietrza oprócz elektronicznej stabilizacji obrazu. W lutym Xu twierdził również, że iWatch wykorzysta czujniki optyczne do pomiaru tętna i poziomu tlenu.

Apple zaprezentuje iPhone’a 6 podczas specjalnej imprezy zaplanowanej na wtorek, 9 września, a urządzenie 4.7-calowe trafi do sprzedaży prawdopodobnie ponad tydzień po ogłoszeniu. Na imprezie możemy również zobaczyć odsłonięcie 5,5-calowego iPhone’a 6, którego sprzedaż może ruszyć przed końcem tego roku lub na początku przyszłego roku. Oczekuje się, że oba iPhone’y wyposażone będą w szybsze procesory A8, ulepszony aparat i cieńszą obudowę.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx