wtorek, 3 października

Apple podobno zmniejsza produkcję nowego iPhone’a 14 ze względu na pozornie niski popyt na najnowszego iPhone’a, który ma ten sam wygląd co zeszłoroczny iPhone i zeszłoroczny chip.

Według pracowników z łańcucha dostaw, którzy rozmawiali z ITHome, Foxconn, który jest największym dostawcą Apple, został poinstruowany, aby zdemontować co najmniej pięć linii produkcyjnych, które wcześniej produkowały iPhone’a 14 w Zhengzhou w Chinach. Na podstawie raportu nie jest jasne, czy dotyczy to tylko 6,1-calowego iPhone’a 14, czy też większego 6,7-calowego iPhone’a 14 Plus.

Nowe doniesienia pojawiają się po tym, jak analityk Apple Ming-Chi Kuo poinformował w tym tygodniu, że Apple zwiększa produkcję iPhone’a 14 Pro, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Kuo dodał, że Apple przenosi zasoby produkcyjne z iPhone’a 14 na iPhone’a 14 Pro.

Ze strony internetowej szacuje się, że na dostawę iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro Max w kilku konfiguracjach musimy poczekać do kilku tygodni, podczas gdy iPhone 14 pozostaje dostępny bez opóźnień. iPhone 14 Plus, który trafi do klientów w piątek, 7 października, również nie ma opóźnień w witrynie Apple.

W porównaniu do iPhone’a 13, iPhone 14 ma ten sam wygląd i wyświetlacz, ale jest zasilany tym samym chipem co iPhone 13 Pro i ma nowsze funkcje aparatu. 6,7-calowy iPhone 14 Plus to większa wersja z większą baterią, zastępująca poprzedni rozmiar „mini” z linii iPhone 12 i 13.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx