czwartek, 22 lutego

Apple zmniejszył podobno produkcję nowego iPhone’a SE trzeciej generacji zaledwie kilka tygodni po premierze, ze względu na niepewność spowodowaną obecnie trwającą wojną na Ukrainie i rzekomym niskim popytem, wynika z raportu Nikkei Asia powołującego się na nieznane źródła.

Według raportu Apple poinformował dostawców, aby ograniczyli produkcję iPhone’a SE w tym kwartale nawet o dwa do trzech milionów sztuk, powołując się na „słabszy niż oczekiwany popyt”.

W przeciwieństwie do ograniczenia produkcji iPhone’a SE, spowodowanego częściowo niskim popytem, Apple ogranicza również produkcję serii iPhone 13, ale źródła zaznajomione z tą sprawą powiedziały Nikkei Asia, że ograniczenie to wynika z sezonowych zmian popytu. Według raportu Apple ograniczył również produkcję AirPods, ale nie określono, których modeli lub modelu.

Apple wypuścił nowego iPhone’a SE na początku tego miesiąca w tym samym formacie 4,7 cala, co poprzedni model, ale z dodatkiem 5G. Nowy iPhone SE to jedyny iPhone w ofercie, który nadal ma fizyczny przycisk Home i Touch ID, ale korzysta teraz z szybszego i bardziej energooszczędnego chipa A15 Bionic. iPhone SE zaczyna się od 2299 złotych z pamięcią 64 GB.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx