wtorek, 16 sierpnia

paski Apple Watch

Podczas swojego zbliżającego się wydarzenia medialnego w dniu 9 września poświęconemu głównie nowym iPhone’om, Apple zadebiutuje prawdopodobnie nowymi paskami do zegarków z linii Apple Watch Sport w wielu nowych kolorach co potwierdza serwis MacRumors. Wiadomość o tym podziela również serwis 9to5Mac.

Nie jest jasne, jakie kolory Apple planuje wprowadzić, ale jest możliwe, że firma skoncentruje się raczej na ciemniejszych kolorach, które doskonale uzupełniają istniejące neonowe odcienie sportowych pasków Apple Watch, które obecne są w kolorze jasno różowym, zielonym i niebieskim, oraz standardowych czarnym i białym.

Apple już produkował sportowe paski w dodatkowych kolorach, które początkowo zostały przedstawione przez Jony’ego Ive na Milan Design Week w kwietniu tuż przed premierą Apple Watch. Podczas tego eventu pokazano paski w kolorze czerwonym, pomarańczowym, żółtym, niebieskim i kilku odcieniach szarości.

Apple zaopatrzył również kilka gwiazd w niestandardowe paski do Apple Watch Sport w wyjątkowych kolorach. Były zawodowy gracz rugby Will Carling otrzymał czerwony pasek Apple Watch Sport, podczas gdy reżyser JJ Abrams otrzymał pasek w niestandardowym odcieniu granatowo-niebieskim.

Wraz z wprowadzeniem nowych pasków do zegarków Apple, telefonów iPhone i odnowionego Apple TV, Apple może również ogłosić sprzedaż Apple Watch w kolejnych krajach, w tym Austrii, Danii i Indiach. Mówi się coraz częściej, że Apple Watch trafi wreszcie również do Polski i to jeszcze w tym roku. Zapewne więcej usłyszymy także o systemie watchOS 2 no i oczywiście oficjalnej dacie premiery nowego systemu mobilnego iOS 9.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx